Telefony komórkowe

Skup, serwis i sprzedaż telefonów komórkowych oraz akcesoriów.

Firma Dan-Kom zajmuje się serwisem oraz sprzedażą telefonów komórkowych, akcesoriów, a także gier na konsolę. Poniżej znajdą Państwo wszystkie podtsawowe informację oraz oferty dotyczące naszych ofert.

Poznaj nasze oferty.
Skup i sprzedaż telefonów komórkowych.Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny telefonów komórkowych.Sprzedaż akcesoriów do urządzeń mobilnych.Serwis i Naprawa

Naprawiamy smartfony, tablety, laptopy oraz konsole wszystkich czołowych marek, między innymi: APPLE iPHONE, APPLE iPAD SAMSUNG, HTC, SONY, HUAWEI, LG, MICROSOFT LUMIA, MOTOROLA, NOKIA, XIAOMI HONOR, LENOVO, ASUS, ALCATEL, ONEPLUS oraz wiele innych.

Profesjonalny Serwis GSM, tabletów i laptopów.


Nasi serwisanci przeszkoleni są do naprawiania sprzętu GSM, tabletów i laptopów. Służymy radą i pomocą tym, którzy mają problem ze swoim telefonem, tabletem czy laptopem. POSIADAMY SPECJALISTYCZNE URZĄDZENIA I DOSTĘP DO WSZYSTKICH CZĘŚCI ORYGINALNYCH JAK I ZAMIENNYCH, dzięki czemu są państwo w stanie zaoszczędzić na naprawie. Na wszystkie naprawy udzielone w naszym punkcie udzielamy także min 3 miesięcznej gwarancji!


Przykładowe usługi


Wymiana wyświetlacza Aktualizacja i zmiana oprogramowania Wymiana joysticków i switchy Wymiana taśm i wyświetlaczy LCD Wymiana gniazd i złącz systemowych Naprawy układów peryferyjnych Konserwacja telefonów po zalaniu Wymiana układów na płytach głównych Naprawy usterek ładowania Naprawy usterek zasięgu Bezpłatna wycena kosztów naprawy Wymiana szybki w Apple iPhoneSprzedaż akcesoriów:


Akcesoria GSM to ważny obszar naszej działalności. Współpracujemy z największymi hutrowniami GSM w Polsce, co gwarantuje dostępność towaru, dużą różnorodność i najwyższą jakość. Asortyment staramy się cały czas zmieniać zgodnie ze zmieniającymi się trendami rynku. Najszybciej jak to możliwe reagujemy na zmiany rynku, aby w naszej ofercie obok najczęściej kupowanego asortymentu znalazły się również nowości.
Sprzedaż Telefonów:


Sprzedażą telefonów komórkowych zajmujemy się od początku naszej działalności. W ofercie posiadamy telefony popularnych marek jak i te, które uważamy za godne polecenia. Ustalając procedury obsługi klienta, założyliśmy sobie, że każdy telefon możemy zaprezentować klientowi. Tym samym pomagamy mu wybrać ten najbardziej odpowiedni! Dodatkowo skup telefonów komórkowych od klientów pozwala nam utrzymać szeroki wybór i konkurencyjne ceny. Zapraszamy.

Skup Telefonów:

W naszej ofercie posiadamy zarówno telefony nowe jak i używane dlatego każdy ma możliwość sprzedania w naszych punktach telefonu komórkowego. Ceny są elastyczne i ulegają zmianie dlatego też preferujemy wyceniać telefony na miejscu. Zapraszamy do naszych punktów!